Jak możemy Ci dziś pomóc?

Czy mogę używać trenażera do rejestrowania moich przejazdów?

Utworzył(-a): Activy Pomoc

Zmodyfikowano dnia: wt, 8 Wrz, 2020 at 12:13 PM


Zimą gdy na drogach zalega śnieg i jazda na rowerze nie należy do najprzyjemniejszych, ani bezpiecznych, wiele osób wyciąga z szafy trenażery. Są jednak zapeleńcy, którzy trenażera używają nawet latem czy wiosną. Czy mogą oni rejestrować swoje przejazdy w Activy?


Odpowiedź brzmi: na razie nie. 

Dużą częścią misji Activy jest zachęcanie ludzi do jazdy na rowerze na świeżym powietrzu, zmiana nawyków i przesiadanie się z samochodów na rower. Dużą część naszej aplikacji stanowi możliwość rejestracji trasy z pomocą GPSa. Niestety jazda na trenażerze nie uwzględnia takich danych.

Zapisywanie tras z trenażera naraża nas na nowe sposoby naginania zasad i zapisywania aktywności nie zawsze rowerowych. Ze względu na brak odpowiednich systemów wykrywających nieprawidłowe przejazdy na trenażerze i aby chronić naszych użytkowników nie pozwalamy na zapisywanie takich aktywności. 

Latem, wiosną, jesienią, a nawet zimą zachęcamy wszystkich do jazdy na świeżym powietrzu. Wiele badań dowiodło, że polepsza to nie tylko formę, ale również zdrowie i samopoczucie.


A
Activy is the author of this solution article.

Czy ta odpowiedź była pomocna? Tak Nie

Wyślij opinię
Przykro nam, że nie byliśmy w stanie pomóc. Pomóż ulepszyć ten artykuł i prześlij swoją opinię.

Contact us