Jak możemy Ci dziś pomóc?

Multikonkursowość

Utworzył(-a): Activy Pomoc

Zmodyfikowano dnia: pon, 1 Lip, 2019 at 3:12 PM


Zdarza się, że pracujemy w firmie, która korzysta z rowerowych wyzwań Activy. W tym samym czasie odbywa się otwarty konkurs Activy, w którym można wygrać nagrody, a do tego chcielibyśmy pościgać się w aplikacji z rodziną i znajomymi.


Dla takich przypadków stworzyliśmy multikonkursowość. Dzięki niej, możemy brać udział w kilku konkursach na raz. Nie ma znaczenia, w którym z nich byliśmy jako pierwsi lub który konkurs i rankingi wyświetlają nam się akurat w aplikacji. Jeżeli dołączyliśmy do konkursu, Activy będzie w trakcie przejazdu naliczać statystyki i punkty do każdego z nich.


Możemy także w dowolnym momencie przełączyć się między konkursami, w których jesteśmy i sprawdzić naszą pozycję w rankingach, a także statystyki dla konkretnej rywalizacji czy edycji. W tym celu trzeba wejść w ekran konkursu i wybrać niebieski przycisk z trzema białymi kropkami w prawym górnym rogu. Następnie z listy wybieramy “Moje konkursy” i przechodzimy do ekranu, w którym znajdują się wszystkie konkursy, w których aktualnie uczestniczymy. Wybieramy konkurs do którego chcemy się przełączyć i zatwierdzamy swój wybór.


Jeżeli chcemy dołączyć do nowego konkursu, możemy na ekranie “Moje konkursy” kliknąć przycisk na dole z napisem “Szukaj Konkursów” po czym dołączyć do kolejnego wyzwania.


Nie ma limitu konkursów, w których można brać udział.


Wśród konkursów mamy kilka kategorii: 

  1. Firmowe: można do nich dołączyć tylko jeżeli jesteśmy pracownikiem danej firmy i znamy specjalny kod wejścia

  2. Otwarte: dostępne dla każdego użytkownika

  3. Własne: wyślij do nas zgłoszenie, a my zajmiemy się resztą


A
Activy is the author of this solution article.

Czy ta odpowiedź była pomocna? Tak Nie

Wyślij opinię
Przykro nam, że nie byliśmy w stanie pomóc. Pomóż ulepszyć ten artykuł i prześlij swoją opinię.

Skontaktuj się z nami