Jak możemy Ci dziś pomóc?

Jak działają bonusy za dojazd do/z pracy?

Utworzył(-a): Activy Pomoc

Zmodyfikowano dnia: śr, 11 Sie, 2021 at 2:59 PO POŁUDNIU


W konkursach firmowych jedną z ważniejszych funkcji jest możliwość wynagradzania uczestników za przejazd do i z pracy. W normalnym wypadku dostajemy na przykład 10 punktów za aktywność, gdy jednak przejazd będzie zaczynał się lub kończył w naszym miejscu pracy możemy zdobyć dużo więcej bonusowych punktów.

Żeby dostać punkty za przejazd do lub z pracy trzeba spełnić kilka prostych warunków. 

  1. W konkursie możliwość punktowania za dojazd do/z pracy musi być uruchomiona. Decyduje o tym koordynator wyzwania. To, czy w Twoim konkursie bonus obowiązuje, możesz sprawdzić w jego zasadach. 
  2. Przejazd musi zacząć się lub skończyć w pobliżu miejsca pracy.
  3. Gdy rozpoczynasz przejazd z pracy upewnij się, że telefon złapał dobry zasięg GPS. W przypadku słabszych modeli telefonów, urządzenie może nie zdążyć złapać sygnału GPS jeżeli za szybko schowamy je do kieszeni/plecaka.
  4. Za teren premiowany jest uznawane miejsce pracy oznaczone przez organizatora na mapie z promieniem 200 metrów dookoła wyznaczonych współrzędnych.
  5. Przejazd będzie uznany jako rozpoczęty lub zakończony w miejscu pracy gdy w tym obszarze zostaną zarejestrowane 3 pierwsze lub 3 ostatnie próbki z GPSa.
  6. W ciągu dnia można wykonać maksymalnie 2 przejazdy do/z pracy
  7. Przejazdy do/z pracy mogą być wykonywane w każdy dzień tygodnia, chyba że partner ustanowi limit tygodniowych przejazdów do/z pracy do maksymalnie 10 (a więc standardowo po 2 przejazdy przez 5 dni roboczych w tygodniu).
  8. Przejazd obok lub w pobliżu pracy nie jest liczony jako bonusowy.


Może się zdarzyć, że za dojazd do biura, w którym pracujesz nie dostaniesz punktów. Oznacza to, że twój pracodawca nie zawarł go na liście biur. Lista biur, które są punktowane jest dostępna dla uczestników i może być dostarczona przez koordynatora konkursu w firmie.

A
Activy is the author of this solution article.

Czy ta odpowiedź była pomocna? Tak Nie

Wyślij opinię
Przykro nam, że nie byliśmy w stanie pomóc. Pomóż ulepszyć ten artykuł i prześlij swoją opinię.

Contact us