Jak możemy Ci dziś pomóc?

Podstawowe zasady punktowania

Utworzył(-a): Activy Pomoc

Zmodyfikowano dnia: śr, 17 Lip, 2019 at 10:35 AMOprócz rowerowej pasji, która wyróżnia nas spośród innych aplikacji sportowych lubimy chwalić się tym, że wynagradzamy naszych użytkowników punktami za jazdę na rowerze. Nie są to jednak punkty przyznawane jedynie za kilometry. W naszej rywalizacji rowerowej punkty można zdobyć za:


-każdy przejazd dłuższy niż 1,5km

-każdy przejazd do i z pracy

-wytrwałość czyli passe 3 dni - 50 pkt, 5 dni - 100 pkt, 8 dni - 200 pkt, 13 dni - 400 pkt i 21 dni - 900 pkt

-każdy przejechany kilometrIlość punktów przyznawana za każdą z wyżej wymienionych zdobyczy zależy od konkursu i ustaleń z jego organizatorem.


Dodatkowe Informacje:


  1. Punkty zaliczane są jedynie podczas aktywnej edycji konkursu. Przed jej startem (np. w rozgrzewce) przejazdy nie są punktowane 
  2. By otrzymać punkty za przejazd musi minąć minimum 20 minut od zakończenia poprzedniego przejazdu. Nie musisz jednak czekać – punkty za kilometry naliczają się zawsze.
  3. Punkty za passę przyznawane są w obrębie trwającej edycji. Po zakończeniu edycji budujesz swoja passę od nowa
  4. Aby przejazd otrzymał punkty w danej edycji musi zostać zakończony w czasie jej trwania czyli przed godzina 23:59. Trasy wgrywane z urządzeń GPS do aplikacji Strava połączonej z Activy powinny zostać zaimportowane przed końcem edycji Zalecamy by nie czekać do ostatniej chwili, ponieważ synchronizacja może potrwać dłużej.
A
Activy is the author of this solution article.

Czy ta odpowiedź była pomocna? Tak Nie

Wyślij opinię
Przykro nam, że nie byliśmy w stanie pomóc. Pomóż ulepszyć ten artykuł i prześlij swoją opinię.

Skontaktuj się z nami