Jak możemy Ci dziś pomóc?

Jak stworzyć drużynę?

Utworzył(-a): Activy Pomoc

Zmodyfikowano dnia: śr, 15 Maj, 2019 at 9:51 AM


Na dobry początek musisz pozyskać kilkanaście milionów funduszy, zebrać sztab, drużynę i wykupić licencję UCI międzynarodowej Unii Kolarskiej. Gdy już to masz to warto obrandować zakupione za wcześniej wspomniane miliony busy i samochody…


Tak wyglądało by to gdybyś chciał stworzyć prawdziwą kolarską drużynę. W Activy uprościliśmy proces tworzenia drużyn do minimum.

  1. Wejdź w swój firmowy konkurs i wybierz jedną z kategorii w górnym przesuwanym menu (zaraz na prawo za napisem “mężczyźni”)

  2. Na dole znajdziesz niebieski przycisk z napisem “Stwórz Zespół”

  3. Po kliknięcu go, aplikacja przekieruje Cię do ekranu, na którym będziesz musiał wpisać nazwę swojego zespołu (np. dział, zespół) i opcjonalne hasło (wykorzystaj tę opcję jeśli nie chcesz żeby ktoś z innego teamu ingerował w poczynania waszej drużyny)

  4. Twoja drużyna pojawi się w rankingu w przeciągu 15 minut 




Może się okazać, że na dole nie wyświetli się niebieski przycisk z opcją tworzenia drużyny. Oznacza to, że prawdopodobnie dołączyłeś wcześniej do innego teamu. W związku z tym, że każdy szanujący się kolarz broni tylko jednych barw, w celu zmiany drużyny trzeba opuścić pierwszy team i dołączyć do drugiego. 


  1. Wejdź do drużyny w której jesteś 
  2. Kliknij niebieski przycisk na dole z napisem "Opuść zespół" 
  3. Potwierdź decyzję 
  4. Stwórz nowy zespół lub dołącz do już istniejącego poprzez wejście w konkretną drużynę i wybranie niebieskiego przycisku z napisem "Dołącz do zespołu"




A
Activy is the author of this solution article.

Czy ta odpowiedź była pomocna? Tak Nie

Wyślij opinię
Przykro nam, że nie byliśmy w stanie pomóc. Pomóż ulepszyć ten artykuł i prześlij swoją opinię.

Skontaktuj się z nami