Jak możemy Ci dziś pomóc?

Połączenie z Endomondo

Utworzył(-a): Activy Pomoc

Zmodyfikowano dnia: śr, 17 Lip, 2019 at 10:39 AM


Używasz już swojej ulubionej aplikacji sportowej? Zależy Ci na dokładności i sportowych wynikach? Doskonale to rozumiemy! 


Niestety Endomondo nie udostępnia jeszcze prostej możliwości integracji kont z innymi aplikacjami. Mamy jednak na to sprytny sposób. Skorzystamy z narzędzia Tapiriik, które pomoże nam przesyłać dane z Twojego Endomondo do Stravy, a następnie do Activy.

 

Najpierw wykonaj 4 poniższe kroki:

  1. Załóż konto w aplikacji rowerowej Strava. Nie musisz instalować aplikacji, możesz zrobić to poprzez stronę www.

  2. W aplikacji Activy wejdź do ekranu “Statystyki” i kliknij przycisk połączenia konta Activy ze Stravą i przejdź proces łączenia.

  3. Następnie wejdź na stronę narzędzia Tapiriik (https://tapiriik.com), i wybierz kafelki z Endomondo oraz Stravą. Połącz się z kontami zgodnie ze wskazówkami na ekranie.

  4. Kliknij “Synchronize now” i poczekaj aż Twoje trasy przejdą z Endomondo do Stravy. Pierwsza synchronizacja może zająć całkiem sporo czasu.


Od teraz Twoje trasy zostaną automatycznie przekazane ze Stravy do Endomondo, a w Activy zostaną naliczone punkty konkursowe.


Ważne! Pamiętaj o regularnej synchronizacji!

Aby do Activy docierały wszystkie trasy powinieneś regularnie synchronizować swoje przejazdy między Endomondo, a Stravą w Tapiriik. Po każdym przejeździe lub przynajmniej raz dziennie wejdź do Tapiriik i kliknij synchronizację.


Możliwe jest też wykupienie automatycznej synchronizacji, przekazując na rzecz Tapiriik darowiznę w wysokości min. 2 dolarów.


Pamiętaj też, że synchronizacja tras może przestać działać poprawnie, jeśli włączysz w ustawieniach Activy funkcję “Activy Magic”.


Uff :) Trochę musieliśmy pokombinować, ale się udało!

Mamy nadzieję, że integracja będzie działać bez problemów, a Tobie pozostanie już tylko cieszyć się z jazdy rowerem :)


A
Activy is the author of this solution article.

Czy ta odpowiedź była pomocna? Tak Nie

Wyślij opinię
Przykro nam, że nie byliśmy w stanie pomóc. Pomóż ulepszyć ten artykuł i prześlij swoją opinię.

Skontaktuj się z nami